Огляд колагену Meiji Amino Collagen

Meiji Amino Collagen - японський морський колаген улюбленець і хіт продажів на внутрішньому ринку батьківщини квітучої сакури.

Визнана споживачами японська харчова добавка розроблена відомою фірмою Meiji. Компанія виробляє продукти харчування понад сто років, починаючи з 1917 року. Стартували з шоколаду та згущеного молока. Згодом асортимент збільшився до тисячі найменувань. Сьогодні холдинг спеціалізується на виробництві різноманітних продуктів харчування, харчових добавок у тому числі сумішах для малюків, що свідчить про вкрай високий рівень корпоративних стандартів. Лабораторії Мейджі мають майже безмежні можливості щодо залучення талановитих спеціалістів для розробки функціональних продуктів.

Meiji Amino Collagen є блискучим прикладом творів технологів бренду. Вже більше 20 років Meiji Amino Collagen оздоровлює та омолоджує клієнтів. Перша презентація морського колагену була 2002 року. Формула постійно вдосконалюється, випереджаючи інноваціями багатьох аналогічних побратимів.

  У чому особливість Meiji Amino Collagen, чому його вибирають місцеві фудзин (леді) та синсі (джентльмени) для регулярного вживання?

1. Мейджі Аміно колаген відмінно засвоюється завдяки надмалим розмірам молекул морського колагену. Добова норма, за рекомендацією виробника, 7г (5000мг) більш ніж достатньо, щоб за пару трійку місяців заповнити дефіцит невід'ємної речовини молодості та міцності. Іноді, для інтенсивнішого заповнення колагену практикують дві норми 3-7 днів. Після цього переходять на стандартний обсяг. Звісно, обов'язково спостерігають за самопочуття. Надмірне дозування не є корисним для організму. Зайвий обсяг може відкластися у вигляді підшкірного жиру або даремно навантажити систему травлення. Все добре в міру стосується і дозування колагену в порошку!

2. Запах і смак максимально нейтралізований за запатентованим методом. Дрібна пудра має солодкуватий присмак, легко розчиняється у воді та напоях. Виробник допускає вживання колагену з першими стравами, десертами, йогуртами, кавою тощо. Akira.in.ua рекомендуємо не додавати морський колаген в подвійну порцію гарячого шоколаду або в салат, який рясно присмачений майонезом. Для отримання максимальної користі краще розділяти прийом Мейджі аміно колаген від основних страв та по можливості виключити шкідливі продукти з раціону. Так як шлунок у не перевантаженому стані засвоїть ефективніше всі закладені корисності. З іншого боку, якщо людині не зручно вживати колаген з водою або соком, а з кавою готовий на подвиг в ім'я зволоженої шкіри, то краще з кавою ніж ніяк. Так  засвоїться хоч частина. А сучасному, напевно, вдасться перейти на ефективніші харчові комбінації.

3. Весь цикл виробництва Meiji Amino Collagen  японський. Для виробництва використовується добірна морська риба, яку відловлюють у акваторіях Японії. Дрібниця, а приємно, 100% японський морський колаген приїжджає до нас і дарує естетику та здоров'я.

4. Ціна за добротний морський колаген лояльна до клієнта. Навіть можна сказати якість вища за вартість. Наприклад, прайс на ін'єкції, яка зволожує локально одну зону приблизно 2000-4500 гривень. І 28-денний колагеновий курс, який працює по всьому тілу за 1250грн. Не сперечаємося, що в ідеалі комплексний підхід -  і ін'єкції  і харчова добавка. Але якщо стоїть вибір або відповідь очевидна.

5. Ефективність приблизно 80% покупців Японії роблять повторні замовлення даного бьюті помічника. Що найкраще підтверджує його дієвість. Перейшовши за посиланням, можна прочитати відгуки Meiji Amino Collagen наших клієнтів. Так, дійсно, компанії Мейджі вдалося розробити робочу формулу. Сподіваємось і далі нас дивуватимуть чудодійною прогресивною формулою морського колагену.

6. Meiji Amino Collagen це базовий варіант колагену. Існує преміальна версія Meiji Amino Collagen premium. Але навіть у базовий варіант додатково включені речовини, що сприяють омолодженню та зміцненню організму.

Які корисності прикрасили бездоганний морський колаген?

1. Аргінін 25мг. Покращує вироблення власного колагену, прискорює обмін речовин у тканинах, регенерацію, захисні функції.

2. Глюкозамін 60мг. Створює сприятливі умови для вироблення гіалуронової кислоти, добре підтримує здоров'я суглобів, хрящів, кісток, волосся, нігтів, зубів.

3. Вітамін С 50мг. Обов'язковий елемент у формуванні та підтримці краси. Вітамін С посилює засвоюваність вітамінів, відмінний антиоксидант, імуностимулятор.

Підсумовуючи огляд, склалася тверда думка інтернет-магазину японських харчових добавок Akira.in.ua. Meiji Amino Collagen точно варто бути в харчовій косметичці. У наповненого якісним морським колагенам організму гарна доглянута шкіра, волосся, еластичні суглоби, міцні кістки, волосся, зубки. І всі ці принади здоров'я за доступною ціною.


Перейшовши за посиланням на товарну картку нашого магазину, можна купити Meiji Amino Collagen.


Здоров'я та краси,

з повагою Akira.in.ua