Про проект

Akira.in.ua - інтернет-магазин відбірних японських колагенів, харчових добавок (БАДів),  косметики для обличчя. Весь асортимент продукції виробленний на основі унікальних натуральних компонентів та передових наукових досягнень. 

Ми пропонуємо  бьюті-шедеври, які допомогають розкішно виглядати і примножувати естетику в світі.

Колаборація  дарів природи та технологічних ноу-хау

Вся запропонована нами косметика з високотехнологічних лабораторій краси і обов'язково на основі унікальних натуральних інгредієнтів преміального рівня - плацента троянди, альпійської льодовикової води, марокканської глини, морської солі, екстрактів баобаба, едельвейса, камелії, кактуса, лілії, а також перлів, морського колаген, рідкого шовку і т.д.

Наша місія - перетворювати щоденний догляд в атмосферний надихаючий процес не тільки для тіла але і для душі.

Успіх в будь-якій сфері життя починається з іскорки в очах і вогню в серці. Запалити цю невгамовну енергію творення під силу косметиці від Akira.in.ua. Для цього достатньо подружитися з нашими б'юті-продуктами.

Бажання ділитися важливим

Наші огляди в сфері косметології присвячені  розширенню вашого кругозору та обізнанності як підбирати потрібні продукти для догляду за шкірою. Уміння розбиратися в тонкощах інгредієнтів - ключ до формування ефективної "косметички" без зайвих витрат на непотрібні засоби.

Щастя бути потрібними

Кожен новий відгук, історія яскравого перетворення, пережита разом з нашою косметикою - цінна нагорода для проекту Akira.in.ua, яка мотивує досягати нових вершин у світі косметології. Ми цінуємо критику і підказки, як стати краще. І завжди прислухаємося до зворотного зв'язку.

Ми точно знаємо, що примножувати прекрасне в собі і в світі - розкіш, доступна всім!

Пропонуємо косметику, що відповідає високим корпоративним стандартам akira.in.ua в балансі з розумною ціною
Асортимент складається з того, ніж самі із задоволенням користуємося і рекомендуємо близьким і друзям
Тільки оригінальна продукція і оперативні прямі поставки