Колаген японський

Японський колаген купити легко в Akira.in.ua, якісний морський ( питний, низькомелекулярний, гідролізований) колаген в Україні за найкращими цінами | Акіра

Японський морський колаген – коктейль краси, здоров'я та тривалої молодості

Колаген – один із видів білка, що є будівельним компонентом для суглобів та інших сполучних тканин організму. Ключове завдання компонента – створити зв'язки та зміцнити всі наявні в людському тілі сполучні тканини. Після 25 років кількість виробленого обсягу колагену постійно скорочується. Як результат прискорюється природний процес старіння тіла, виникають проблеми з функціонуванням внутрішніх органів та рухового апарату. З цієї причини дієтологи рекомендують додавати в денний раціон питний колаген.

Регулярний прийом цього препарату дозволяє вирішити безліч завдань:

 • • позбутися зморшок;
 • • підтягнути шкіру;
 • • збільшити рухливість суглобів;
 • • зміцнити кістки, зуби, нігті, волосся;
 • • нормалізувати роботу внутрішніх органів.

Морський колаген – революційний засіб для підтримки здоров'я та збереження молодості.

Гідролізований морський колаген – преміальна турбота про свою шкіру

Гідролізований колаген - це колаген, який пройшов спеціальну термічну або лужну обробку, в результаті якої було зруйновано колагенові волокна. Подібний захід необхідний для забезпечення кращої засвоюваності засобу та максимізації його на організм. Якісний препарат містить 20 різних амінокислот, деякі з яких людський організм не в змозі виробляти самостійно. Поповнити нестачу цих компонентів краси може лише прийом люксового питного колагену.

 Індустрія краси пропонує гідролізований морський колаген у п'яти різних формах:

1. порошковий - ідеальний варіант для приготування коллагеновий напоїв. У базових версіях колагену з низькою ціною часто має специфічний смак, тому вимагає від жінок терпіння і сили волі для прийому харчової добавки. У преміальних колагенових порошках з ціною вище середньої   нейтралізовано неприємний запах і  навіть має не нав'язливо солодкуватий присмак.

2. капсульний – порошок фасується у зручну желатинову оболонку. Зручний формат використання позбавляє неприємного смаку та запаху і допомагає не порушувати прийом, якщо ви перебуваєте в дорозі;

3. таблетованої – через невелике дозування та наявність у складі додаткових мікро- та макроелементів потребує збільшення частоти прийомів (3-4 рази на день);

4. рідкої – має найбільшу концентрацію колагену та допоміжних поживних компонентів. Ефективно засвоюється організмом, але має не дуже зручну для транспортування фасування та досить високу ціну;

5. желеподібний - елітний формат колагенової харчової добавки, що нагадує швидше десерт, ніж фармацевтичний БАД. Колаген може випускатися у вигляді желюйованих стиків в індивідуальній упаковці або желейних цукерок. Має приємний солодкий смак, не видає специфічного аромату, властивого препарату, та славиться своєю першокласною засвоюваністю людським організмом.

Ефективність кожного зі згаданих форматів приблизно однакова. Різниця лише у швидкості та якості засвоєння препаратів, смакових та ароматичних властивостей, а також вартості курсу харчової добавки.

Морський колаген VS тваринний: у пошуках кращого рішення

Тваринний колаген абсолютно справедливо користується широкою популярністю у косметології та медицині, оскільки не потребує специфічних умов зберігання, добре засвоюється організмом як БАД та має низьку вартість. Однак з точки зору ефективності для підтримки краси та молодості шкіри цей продукт не може похвалитися значними результатами. Через досить великі за розміром молекули, тваринний колаген засвоюється дермою всього на 8%.

Куди виразніші здібності має морський колаген, молекули якого в рази менші, ніж у тваринного аналога. Ступінь засвоюваності організмом препарату, виготовленого з риби, досягає колосальних 98%. Крім того, рибний колаген: максимально схожий за складом на колаген, що синтезується людським організмом, і може запустити процес його вироблення. Іншими словами цей продукт є природним активатором молодості.

Інтернет магазин Akira.in.ua – постачальник преміального японського колагену, який ефективно підтримує молодість та добре самопочуття

Японський трипептидний колаген від Akira.in.ua – передові розробки в індустрії преміального догляду за шкірою. Це революційний коктейль, який добре засвоюється організмом на клітинному рівні. Препарат не розщеплюється на окремі амінокислоти, а завдяки наявності у складі унікального пептидного транспортера вбирається шлунком у своєму первозданному вигляді.

Трипептидний морський колаген, купити який можна в інтернет-магазині Akira.in.ua, стимулює роботу фібробластів, які відповідають у людському організмі за вироблення ключових компонентів молодості.

 • • колагену;
 • • еластину;
 • • гіалуронової кислоти.

Завдяки цьому препарат не просто бореться із віковими змінами шкіри, а буквально запускає природний процес її омолодження та оновлення. Регулярний прийом японського колагену з морської риби замінює дорогий апаратний догляд салонного рівня.

Як приймати колаген?

Щодня випивайте добову норму колагену (рідкого, желюваного, порошку, таблетки) в будь-який зручний для вас час. Ідеально, якщо ви додасте БАД до свого раціону перед сном. У нічний час організм особливо активно регенерує шкіру та підтримка у вигляді колагенового десерту допоможе йому покращити результати омолодження.

Де купити японський морський (рибний) колаген в Україні?

В інтернет-магазині Akira.in.ua можна купити низькомолекулярний японський колаген.

Пропонуємо найкращий японський колаген:

 • • із морської риби;
 • • з хрящів акули;
 • • з акулячих плавців.

Асортимент представлений харчовими добавками найзасвоюваніших колагенів Японії – у вигляді желе, таблеток, порошку, напоїв. Замовити та купити японський морський колаген можна з доставкою по всій Україні. Відправляємо колаген до обласних центрів – Київ, Одесу, Дніпро, Львів, Чернівці, Вінницю, Полтаву, Луцьк, Тернопіль, Черкаси, Суми, Івано-Франківськ, Харків, Миколаїв, Білу Церкву, Рівне, Ужгород, Хмельницький, Кропивницький, Чернігів, Кременчук , та інші міста, в яких представлені відділення Нової Пошти.

Читати далі Звернути