В чому особливості японскької косметики

Квінтесенція наукових інновацій і розкішних природних компонентів: що особливого в японській косметиці?
Сучасна Японія визнаний експерт краси. Унікальна косметика, здатна творити справжні чудеса, підкорила серця жінок по всьому світі. Японські вчені майстерно поєднують інноваційні відкриття і багатовікові рецепти краси на основі відбірних природних екстрактів, і створюють  революційний beauty-продукти.

Очевидні переваги: ​​за що цінується японська косметика?
Косметична продукція Країни висхідного сонця визнана передовою в світі і знайшла відгук в серцях справжніх цінителів натуральності. Головним достоїнством японської косметики є її бездоганна якість та ефективність. Засоби не маскують недосконалості шкіри, а усувають причину їх появи. Унікальні компоненти б'юті-препаратів на клітинному рівні  покращують стан шкіри.

5 особливостей косметики з Японії
Ключовими відмінностями японської косметики є:
1. Виняткова натуральність складів. Флакон косметичний засіб з преміального сегмента може на 50% складатися з природних інгредієнтів. Причому для створення препаратів використовуються рідкісні і досить екзотичні компоненти, які можна зустріти виключно в Японії. Це і екстракти рослин, і морський колаген, і протеїни перлів. Японці при створенні своєї косметики принципово відмовляються від використання ПАВов, сульфатів, парабенів та інших хімічних добавок.
2. Нанотехнології в кожному флаконі. Частина інгредієнтів, використаних при виробництві б'юті-препаратів, - це результат багаторічних наукових досліджень. Японці - справжні фанати інновацій і прагнуть впроваджувати їх в усі сфери виробництва, в тому числі в косметологію. Активними компонентами японських косметичних засобів є унікальні фітоплаценти, екстракти стовбурових клітин різних рослин, колаген тваринного і рослинного походження, маточне молочко і преміальні рослинні масла.
3. Особлива текстура. Японські креми випускаються в форматі гелів, а лосьйони більше схожі на сироватки, ніж на класичні тонери. Це сприяє проникненню коштів в найглибші шари шкіри для досягнення максимально ефекту від використання препаратів.
4. Акцент на очищення шкіри. Японці роблять ставку на ніжний і делікатний догляд і вважають за краще користуватися  пілінгами-скатками, які не залишають почервоніння і пошкоджень на шкірі. Процес очищення обов'язково включає два етапи: демакіяж, а за ним умивання легкої пінкою.
5. Накопичувальний ефект. Вже після першого застосування косметики японського бренду на шкірі стають помітні позитивні зміни. Однак максимально ефективності від кошти можна домогтися лише за умови системного підходу. Регулярний догляд дозволить домогтися фантастичних результатів.

Відсутність густий мильної піни і яскраво вираженого аромату. Відмова японців від використання дешевих сульфатів на користь безпечних миючих основ не дозволяє чистячих засобів піниться так, як це роблять звичні європейські аналоги. Для отримання ніжної піни японці використовують спеціальні сіточки, збивати миючі засоби для вмивання. Це ж стосується і ароматів з ароматизаторами. Японська косметика має легкий натуральний запах, який залежить від компонентів кожного конкретного засобу.

Головне завдання японських косметичних засобів - допомогти жінкам залишатися молодими, свіжими і доглянутими. Красуні Країни висхідного серця - яскравий приклад того, що з роками краса лише примножується.