Огляд японського колагена Shark fin collagen pearl plus.

Akira.in.ua захоплена як Японія століттями плекає традицію ретельного догляду за естетикою, молодістю та здоров'ям тіла. Серед численних секретів краси один із обов'язкових для японців-щоденний прийом колагену. У цьому огляді ми розглянемо один із найкращих преміальних японських морських колагенів - Shark fin collagen pearl plus Ginza Tomato.

Інгредієнти
Формула високоякісної харчової добавки, розроблена компанією Ginza Tomato, забезпечує 86% засвоюваність колагену. Для порівняння цей показник у колагену тваринного походження досягає 2%. Досягти яскравих результатів Ginza Tomato вдалося завдяки використанню унікального складу колагену з плавників блакитної акули. Тому б'юті диво значно виразніше проявляється на шкірі з колагеном Shark fin collagen pearl plus.

Плавник акули джерело трьох природних інгредієнтів краси та здоров'я:
1. розкішно засвоюваного морського колагену;
2. хондроїтину (натурального помічника відновлення та зміцнення суглобів, хрящів, хребта, кісток, зубів, шкіри тощо);
3. гіалуронової кислоти (сприяє зволоженню, прискорює регенерацію, яка дуже важлива для свіжості шкіри).

Також Shark fin collagen pearl plus додатково збагачений екстрактом перлів Акойа, який відомий і цінний наявністю конхіоліну (складається з 22 видів амінокислот, що підтримують здоров'я та молодість).

І, звичайно, вітамін С. Без нього не мислима колагенова добавка в Японії, оскільки антиоксидант створює середовище для кращої засвоюваності перерахованих вище елементів.

Інгредієнти у Shark fin collagen pearl plus шикарні ! 7 із 5 зірок)

Упаковка.
Стильна та яскрава. Коробочка викликає бажання розмітити її на видному місці та милуватися. Витончені стіки радують око та душу, а орнамент на золотистому фоні нагадує країну походження. Відкриваються стіки легко і завжди з першого разу. Так, Ginza Tomato вдалося крім користі ще й подарувати естетику процесу догляду за красою. Браво!

Комфорт вживання
Відкрили будь-якої миті в будь-якому місці і насолодилися корисним у той же час смачним желе. Без стаканчиків, спеціальних приготувань, подолання присмаку риби, а бувають і такі варіанти у бюджетному сегменті морських колагенів.

Смакові якості
Смак – ніжного висококласно адаптованого колагену з легкими нотками яблука. Можливо, комусь здасться надто солодким. Нам до вподоби більше солодкий, ніж нудноватий порошковий розчиненний у воді. Вибачте, якщо зачепили чиїсь почуття до порошкового колагену. Описуємо огляд-відгук чесно та суб'єктивно.

Результат прийому Shark fin collagen pearl plus
Огляд він же відгук написано після тримісячного курсу:

Перший місяць супроводжувався покращенням загального самопочуття. Приблизно з 14-го дня помітили покращення на єнергетичному рівні, почали менше хрустіти суглоби. За відчуттями, японський морський колаген допомагає організму відновлювати  стан гармонії. Це, звісно, ​​дуже тонкі спостереження. Звернімо увагу, що на наша команда полюбляєі здоровий спосіб життя. Якби ми запивали колаген двома літрами вина/віскі, закушували елегантним кілограмом шоколаду/біфштексу з гарним прожарюванням, сумніваємося, що відбулися б такі ранні результати. Головна радість - наприкінці місяця шкіра обличчя трохи, але засяяла покращенням. 

Другий місяць став етапом помітних ​​змін на шкірі. Якщо в перші 30 днів прийому Shark fin collagen pearl plus організм насичувався корисними компонентами та омолоджувався зсередини – відновлювалися кістки, сухожилля, м'які тканини, то другий місяць порадував покращенням шкіри зовні. Шкіра «наповнилася» колагеном, обличчя посвіжішало і стало доглянутішим, зморшки зменшилися. Загальний вигляд як із відпочинку повернулися.

Третій місяць. Ми назвали таким, що зміцнює позитивний результат. Можна було обійтися двома місяцями, але дівчатам «18+» так сподобався новий вигляд свіжості, що вирішили перестрахуватися. Пити на постійній основі колаген індивідуальний вибір. Наш колектив робить паузи між курсами, паузи в нашому розумінні – перехід наприйом  вітамінів та харчових добавок з іншими корисними призначеннями. Адже молодість це не лише гарна шкіра, а й насамперед збалансований стан здоров'я.

Підсумки огляду
Чистота складу, фантастична засвоюваність та ефективність - все це поєдналося в одному стіку японського колагенового желе від Ginza Tomato. Shark fin collagen pearl plus справедливо визначити в категорії не просто преміум, а супер преміум колаген. Заслужено відноситься до списку найкращі морські колагени. Цей японський морський колаген точно хочеться купити повторно і насичувати організм на регулярній основі.

Відгуки наших клієнтів, хто спробував акулій колаген можна прочитати тут і купити Shark fin collagen pearl plus.

P.S.
Як максимально розкрити користь колагену? Лайфхак від Akira.in.ua

Посилити ефект від прийому суперфуду, що омолоджує, допоможе мінімізація цукру і стресів. Ці несумісні з красою та молодістю поняття перешкоджають синтезу колагену у клітинах шкіри та гальмують вплив Shark fin collagen pearl plus на організм. Не вірте прийомам маркетологів, які обіцяють, що приймати колаген можна разом з кавою та тістечками. Якщо ви хочете отримати максимум користі від преміальної дорогої добавки, розставте пріоритети правильно.
Будьте здорові та прекрасні!