Огляд колагену Princess collagen Ginza Tomato

Princess collagen - акулячий колаген у пігулках від японської фірми-новатора Ginza Tomato. Засновник компанії Чієко Катсумі. Практикуюча дослідниця краси особисто бере участь у створенні японських харчових добавок і косметики. Має солідні міжнародні нагороди за здобутки в індустрії краси та здоров'я. Визнано почесним членом Великого Кордону Монте-Карло, призначено радником японського медичного дослідницького інституту управління віком, закордонним радником Корейського товариства косметичної естетики, радником японського товариства медичного страхування та наук. Філософія засновника компанії базується на любові до топових інгредієнтів, якості та інновацій. З цієї причини всі харчові добавки Ginza Tomato вінець науки та розкішних природних елементів. Колаген Princess collagen не є винятком. Японська харчова добавка створена у найкращих традиціях виробника. Унікальна поживність колагену з блакитної акули та висока засвоюваність головні цінності героя сьогоднішнього огляду.

Знайомлячись із колагеном Princess collagen колектив інтернет-магазину японських харчових добавок та косметики Akira.in.ua був здивований закладеною Ginza Tomato денною нормою 500мг колагену (у трьох таблетках). Тому що давно на ринку японського морського колагену пропонується норма 5000мг. Де must have для пристойного морського колагену?

Вирішили розібратися в особливостях місії Принцеса колаген. І відкрили не класичні грані функцій цього морського колагену, закладені виробником.

Формат 500мг акулячого колагену в таблетках можуть собі фінансово дозволити значно більше людей, ніж, наприклад, акулячий колаген у желе 3000мг. І таким чином внести до раціону хоч і малий обсяг, але одного з найкращих колагенів на сьогоднішній день.

Як кажуть краще менше, але краще. Колаген з акулячих плавців має низку відмінних переваг у порівнянні зі звичайним морським колагеном. Він доповнений неповторними поживними речовинами, що їх створює сама природа. А саме хондроїтин, глюкозамін, гіалуронова кислота. Дані натуральні речовини особливо ефективно омолоджують, зміцнюють, зволожують, живлять кістки, суглоби, хрящі, м'язи, шкіру, нігті, волосся.

Ступінь засвоюваності акулячого колагену 86% – це нонсенс серед колагенів навіть серед морського походження. Завдяки специфіці молекулярної будови акулячого колагену він засвоюється бездоганно.

Денна норма 500мг колагену Princess collagen – це крок на зустріч певної цільової аудиторії під певні завдання. Наприклад:

-  У віці 25-28 років 500мг якісного акулячого колагену на добу більш ніж достатньо для покриття потреб організму;
- Колаген Princess collagen добре відпрацьовує роль посилення основної порції морського колагену в порошку або морського колагену в желе. До такого лайфхака приходять, коли є потреба доповнити класичну норму колагену своєрідним компліментом для здоров'я та краси.
- Для тих, кому морально важко чи банально ліньки займатися приготуванням порошкових колагенів, а питний або желе формат дорогий. Колаген Princess collagen допомагає такій аудиторії почати формувати звичку вживати колаген. А надалі плавно перейти на більш ґрунтовні формати.
- Відмінно підійде для першого знайомства із харчовою добавкою. Принцес колаген (делікатний у взаємодії з організмом, легко вживати у таблетках).
- Колагена Princess collagen чудово може служити корисними ласощами замість тістечок, цукерок або інших десертів з цукром. З одного боку поласували солодкими пігулками схожими на цукерки, з іншого боку подбали про міцність та зволоження тіла.

Відгук про акулячий колаген Princess collagen.
Після місяця прийому колагену Princess collagen з'явилося почуття зміцнення кісток, волосся, нігтів. Якщо вам 35+ для яскраво вираженого зволоження шкіри все-таки замале дозування. Проситься додатковий обсяг омолоджуючої речовини. Можливо, Akira.in.ua надто вимоглива щодо оцінки морського колагену в таблетках. Можливо, комусь пощастить і дивним чином буде достатньо імпульсу якісного колагену акулячого Princess collagen для підтримки колагенового балансу. Але частіше, якщо Вам 40+ візуально видимі чудеса трапляються швидше при прийомі 5000мг - 9000мг на добу. Так підказує професійний досвід Akira.in.ua та знання ефектів різноманітних колагенів.

Хотілося б відзначити, що частина наших колег із задоволенням ввели до раціону колаген Принцес колаген, оскільки для них індивідуально добре розкрився ефект. Приблизним курсом 3 місяці приймають 2 місяці пауза. На питання у чому диво? Відповідають: "по-перше і смачно, а по-друге відчутно зміцнення кісток, волосся, нігтів".

Склад колагену Princess collagen
Крім акулячого колагену 500мг доданий вітамін С, залізо, екстракт лосося.

Зовнішній вигляд, смак та запах Princess collagen
Упакування стильне, вишукане. Дизайн виконаний у рожево-золотій гамі. Посередині упаковки зображено силует принцеси. Подібні візуальні атрибути скоріше ближче жіночій половині. Виробник вирішив чітко окреслити дизайном жіночий характер японської харчової добавки. Сама упаковка дуже компактна, її зручно носити у сумочці. Пігулки пудрово-бежеві з приємним ніжним квітково-фруктовим запахом та смаком. Вживати таку красу дуже лайтово і в насолоду.

Ціна акулячого колагену в таблетках
Вартість Принцес колаген вища за середню. Така ціна пояснюється сировиною вище середнього з якої виробляється дана японська харчова добавка. Якщо важливо заощадити та отримати максимум раціонального результату, можна за ту саму вартість купити Meiji Amino collagen у якому морського колагену 5000мг на добу. А якщо важливо побалувати себе свіжими враженнями, колагеновою пригодою для гурманів, скрасити свій звичайний колагеновий раціон, тоді це Princess collagen. До речі, Princess collagen стильний подарунок для жінок (мами, подруги, гарної знайомої, співробітниці).

Купити Принцес колаген можна у нас в інтернет-магазині японський харчових добавок та косметики.

Цвітіть здоров'ям та щастям
З любов'ю Akira.in.ua