Огляд Meiji amino collagen premium. Японський морський колаген.

Світ захоплюється японською філософією турботи про здоров'я та молодість тіла, шкіри. Японки можуть по кілька годин на день приділяти ритуалам догляду. Чуттєве національно ставлення до естетики внутрішньої та зовнішньої надихає робити світові відкриття японських фахівців естетичної галузі. Зовсім не дивно, що японська індустрія краси процвітає в супертехнологіях з виробництва харчових добавок для молодості - наприклад, колагену з морської риби найвищої якості.

Досягнення малих розмірів молекул колагену, що легко засвоюються організмом та нейтралізація специфічного запаху, смаку стали справжньою революцією у сфері виробництва колагену.

Один із таких прогресивних колагенів ми сьогодні й розглянемо. Цей огляд присвячується топовому представнику японського низькомолекулярного колагену з морської риби преміум класу – Meiji amino collagen premium. Meiji - марка бестселер у Японії. Колагеновий порошок сімейства Meiji заслужено популярний серед японських жінок. 80% клієнтів купують постійно даний колаген.
Позитивні якості Meiji Amino collagen premium не залишають байдужим:
 1. Преміум формула колагену збагачена додатково б'юті компонентами.
 2. Висока засвоюваність.
 3. Передбачувано висока якість сировини (морської риби) від виробника з монументальною репутацією.
 4. Зразково очищений колагеновий порошок від рибного запаху.
 5. Ідеально нейтралізований характерний риб'ячий смак.
 6. Комфортно розчиняється у рідині завдяки майже пудровій консистенції.
 7. Має народне визнання як ефективний засіб для омолодження.

Упаковка.
Упаковка Meiji Amino collagen premium 196 грамів (розрахована на прийом протягом 28 днів по 7 грамів на день)  золотистого кольору з різнобарвними дизайнерськими - інформаційними фрагментами. Досить міцна упаковка, яку зручно закривати на замок Zip-lock. Розтегування і застібання здійснюється за рахунок роз'єднання та вдавлювання напрямних елементів по відношенню до один одного. Досить щільно закривається. Хоча, ми підстрахування, коли беремо в дорогу улюбленець колаген, додатково зміцнюємо Zip-lock будь-яким підручним затиском. Можливо, не розкриється упаковка у контакті з іншими предметами у сумці. Але провокувати ситуацію немає бажання. При всій високій якості замку,  ретельно не закрити упаковку не рідкісний випадок. І вуаля! Колагеном «нагодували» сумку.

Дизайн упаковки Meiji amino premium відповідає стандартам преміум сегмента - стриманий золотий колір, міцна та екологічна упаковка.

Зовнішній вигляд колагенового порошку Meiji Amino Collagen premium.
Дуже дрібні крупинки, скоріше навіть колагенова пудра. Наша думка так і має вигляд б'юті-засіб, що приносить красу - навіть візуально приємна ніжна субстанція. У команди Akira.in.ua немає питань до загального вигляду та фракції колагенового порошку. Він ідеальний!

Склад Meiji Amino collagen premium.
У формулі японського морського колагену Meiji Amino Collagen premium задоволені топові запити цільової аудиторії колагену преміум класу:
- наявність колагену, що добре засвоюється;
- склад доповнений популярними та визнаними помічниками краси, а саме глюкозаміном, гіалуроновою кислотою, вітаміном С. Компанія Meiji з любов'ю до клієнтів додала менш поширені компоненти для колагенових порошків, але не менш цінні для здорового вигляду та самопочуття – коензим Q10, цераміди, аргінін.

Розглянемо детальніше властивості компонентів Meiji Amino collagen premium.
Морський риб'ячий колаген (вироблений саме в Японії) 5000мг у добовій нормі (7 г харчової добавки).
Морський колаген Meiji Amino Collagen premium, що складається з малих пептидів інтегрується в шкіру та тіло ефективніше ніж звичайний колаген. Колагеновий порошок, що входить до складу Meiji amino premium, має розмір молекули надмалого розміру (низькомолекулярний рибний колаген), що дозволяє швидко:
 - потрапляє до кровеностної системи;
 - розподіляються рівномірно по організму;
 - засвоюється у необхідних місцях;
 - зміцнюєі здоров'я кісток, суглобів, нігтів, волосся;
 - зволожує, насичує, омолоджує, робить більш пружною шкіру.

Колагеновий порошок преміум класу Meiji виробляється виключно в Японії з використанням інноваційного виробничого процесу, спрямованого на досягнення високих стандартів якості. Виробник запатентував технологію нейтралізації характерного для рибного колагену запаху та смаку.

Додаткові елементи краси.
Аргінін 25мг Амінокислота, яка:
 - сприяє активній генерації власного колагену;
 - допомагає підтримувати загальне гарне самопочуття та імунітет організму;
 - покращує процеси метаболізму, регенірацію, омолодження;
 - спонукає до синтезу серотоніну (гормон гарного настрою та стресостійкості);
 - особливо важливий при спортивних навантаженнях допомагає відновлювати колаген у сухожиллях кістках.

 Глюкозамін 60мг Корисний елемент для:
 - здоров'я та відмінного самопочуття суглобів;
 - покращує регенерація та загальний стан хрящових тканин;
 - зміцнює кістки, нігті, волосся;
 - сприяє синтезу гіалуронової кислоти;
 - допомагає підтримувати водний баланс у тілі, зокрема шкірі.

Вітамін С 50мг Відомий антиоксидант:
 - має протизапальні антибактеріальні властивості;
 - звужує пори;
 - підвищує засвоєння та вироблення колагену;
 - зменшує пігментацію шкіри;
 - виводить токсини з організму.

Цераміди 1200мкг
 - допомагають зберігати оптимальний рівень зволоженості шкіри;
 - підвищують захисні властивості шкіри.

Гіалуронова кислота 20мг
 - утримує вологу (для загальної інформації - 1 грам гіалуронової кислоти може утримувати до 5 л води);
 - збільшує захисні властивості епідермісу, еластичність, пружність, щільність шкіри.

Коензим Q10 10мг
- наповнює життєвою енергією клітини;
- покращує кровообіг, насичення киснем тіла;
- прискорює обмінні процеси в організмі, регенерацію, загоєння, омолодження, зволоження шкіри;
- бере важливу участь у виробленні власного колагену.

Дивлячись на склад Meiji Amino collagen premium, видно, що виробник створив не економ варіант харчової добавки «колаген», а справжній преміум коктейль з кращими супутніиків-компонентів краси, навіть незамінною амінокислотою прикрасив свій твір. Інтернет магазин японської косметики та харчових добавок Akira.in.ua оцінює в 10 балів із 10 склад Meiji Amino collagen premium у його ціновому сегменті.

Як приготувати колаген Meiji Amino collagen premium?
Легко розчиняється і вживається щодня додаючи до вашого улюбленого напою або десерту. Оскільки продукт не має запаху, його можна додавати до улюблених продуктів не змінюючи смаку. Наприклад, сік, кава, йогурт. Можливо, трохи солодшим стає продукт, в який додали колаген Meiji Amino collagen premium ( це суб'єктивне відчуття команди Akira.in.ua). Не кожен порошковий морський колаген добре розчиняється у рідинах. Meiji Amino collagen premium розчиняється за кілька секунд.

Коли найкраще приймати колаген Meiji amino collagen premium.
Краще застосовувати колаген тоді, коли Вам зручно і ви при цьому із задоволенням дотримуєтеся регулярності. За загальними науковими канонами (середніми ритмами людини) з 22.00-23.00 відбувається інтенсивне відновлення сил і відповідно елементів в організмі в тому числі колагену. Чудово, коли ваш розпорядок дня та індивідуальні ритми організму дружать із науковими усередненими рекомендаціями. Але не варто засмучуватися, а мудріше прийняти себе зі своїми унікальними звичками та уподобаннями щодо часу прийому колагену. Головне регулярність!

Як п'ється колаген Meiji amino collagen premium.
Часто через запах та смак люди відмовляються пити колаген. Комусь відразливо пахне, комусь нудний смак. Виробник Meiji amino collagen premium впорався відмінно з цими нюансами - нейтралізував запах і смак риби. І тепер п'ється корисний для зволоженості та пружності шкіри інгредієнт із улюбленим напоєм чи їжею зовсім не напружено, спокійно та комфортно. Манюньки крупинки колагену добре розчиняються у напоях та десертах. Нам стало цікаво спробувати трохи у сухому вигляді Meiji amino premium. Сам по собі порошок має ніжний, нейтральний, ненав'язливо солодкуватий присмак.

Відгуки про колаген Meiji Amino Collagen premium. Які відчуття і результат прийому.
За опитуваннями виробника, перші ознаки перетворення люди починають помічати з 9-го дня прийому колагену. Хтось менше «хрустить», у кого нормалізується сон, зменшується висипання на шкірі, починає вирівнюватися рельєф шкіри, зволожуються шкіра, доглядова косметика краще вбирається, декоративна краще лягає.

Суб'єктивні відчуття команди інтернет магазину японської кометики та харчових добавок Akira.in.ua:
 Однозначно відчувається добротна функціональна формула Meiji amino collagen premium.
1. Самопочуття енергійніше. Можливо не для цього пані та панові купують та п'ють колаген. Хоча, насправді, бадьорість недооцінений бонусний ефект від прийому колагену.
2. Шкіра стає наповненою, зволоженою.
3. Стан суглобів, шкіри, нігтів, волосся виразно покращується.
Єдине, що за нашими спостереженнями, перетворення стали помітними не на 9 добу, а скоріше на 30-ту.
Відгуки наших клієнтів про колаген Meiji Amino Collagen premium можете ознайомитись тут.

Як довго пити колаген. Скільки місяців прийматиме морський колаген.
Ми п'ємо колаген на постійній основі. Іноді міняємо бренди для різноманітності. Meiji Amino Collagen premium один із улюбленців)

Рекомендуємо
Переодично здавати загальні аналізи та консультуватися з лікарем чи йде харчова добавка на благо саме Вашому організму. Так як організми у всіх унікальні і по-різному реагують навіть на якісні харчові добавки у зв'язку з різним сприйняттям тих чи інших елементів.

Що робити, щоб колаген краще засвоювався, заповнювався, зберігався в тілі.
Загальні поради.
Звичайно, важливо не забувати комплексно доглядати тіло:
 - пити рясно воду;
 - займатися спортом;
 - виключити стреси;
 - додати позитивні емоції;
 - сон регулярний та в достатньому обсязі;
 - дотримуються харчівих звичок дружніх до тіла у тому числі шкірі.

Вартість Meiji amino collagen premium.
Ціна на колагени Meiji Amino Collagen premium не найнижча. І це справедливо пояснюється преміум інгредієнтами японської харчової добавки, що входять до складу, і дорогими технологіями, які задіяні у виробництві морського колагену д бренду Meiji. Якісний продукт апріорі не може бути дешевим. З іншого боку, як для питної косметики високої якості, Meiji Amino Collagen premium має не найвищий прайс, що може бути в даному сегменті.

Де придбати в Україні колаген Meiji amino premium.
Ви можете замовити Meiji amino premium у нас на сайті інтернет магазину японської косметики та харчових добавок Akira.in.ua перейшовши за посиланням.

Краси Вам внутрішньої на зовнішньої!
З повагою та любов'ю колектив Akira.in.ua