Lactis B&S Лактіс (10мл*30стіків) - японська харчова добавка преміум класу

Lactis B&S Лактіс (10мл*30стіків) - японська харчова добавка преміум класу
Модель: 264
Є в наявності!
3950 грн
  • Опис

Lactis B&S Лактіс (10мл*30стіків)
Це преміальний екстракт кисломолочних бактерій, розроблений японською компанією B&S. Виробник цього інноваційного веганського пробіотика понад 100 років займається дослідженнями природи та особливостей молочнокислих мікроорганізмів та по праву займає провідну роль у цій індустрії. Саме B&S стали першими в Японії, в асортименті якого з'явився йогурт.

Близько 2000 медустанов Японії рекомендують своїм пацієнтам посилювати раціон Lactis B&S Лактіс. Ефективність цієї харчової добавки визнана численними дослідженнями та аналізами. Протягом багатьох років пробіотик від B&S залишається у топах продажів на території Японії.

Для виробництва цього препарату використовує соя, вирощена на корпоративних полях B&S у суворій відповідності до високих екологічних стандартів.

Особливість Lactis B&S
Експертам B&S вдалося розробити унікальну методику “симбіотичної культури”, у процесі якої одразу 16 різних видів кисломолочних бактерій зброджують у соєвому молоці. Як наслідок, фахівцям компанії вдається отримати унікальний екстракт.

Благодійне середовище, створене Lactis B&S, ідеально підходить для подальшого збільшення корисних кисломолочних бактерій, що живуть в людському організмі. Іншими словами, в той час як багато інших харчових добавок “підселяють” у наше тіло сторонні бактерії, пробіотик Lactis B&S стає активатором зростання наших власних молочнокислих корисних мікроорганізмів.

Це особливо важливо з тієї причини, що життєздатні бактерії кисломолочні унікальні для кожної людини в тій же мірі, що і відбитки пальців. Створення ідеальної мікрофлори, здатної оздоровити організм, можливе лише за участю власних корисних бактерій. Lactis B&S вирішує це завдання, оскільки в буквальному сенсі "пестить і плекає" наш мікробіом.

Регулярний прийом Lactis B&S дозволяє досягти таких результатів:
• відновити здоров'я мікрофлори травної системи та організму в цілому;
• підтримати здоров'я чоловічої та жіночої мікрофлори;
• зміцнити імунітет у тому числі стійкість до вірусів;
• підвищити активність організму;
• покращити метаболізми, процеси регенерації;
• покращити засвоюваність поживних речовин із продуктів харчування;
• покращити якість шкіри, нігтів та волосся.

Правила прийому Lactis B&S: Що потрібно знати?
Lactis B&S рекомендується приймати вранці натщесерце за півгодини до їди. 1-2 стика пробіотика необхідно розмішати у склянці з теплою водою. Альтернативним варіантом вживання харчової добавки може бути змішання Lactis B&S з 500 мл води та його подальше питво протягом дня. Ви можете самостійно визначити найбільш комфортний для себе метод і слідувати йому.

Індивідуальна реакція на Lactis B&S
Lactis B&S – це повністю натуральна харчова добавка, яка чудово засвоюється людським організмом. Проте в окремих випадках окремі компоненти пробіотика можуть провокувати індивідуальну непереносимість. Перш ніж розпочати вводити препарат у повсякденний раціон, слід проконсультуватися зі своїм лікарем.

Зберігати Lactis B&S рекомендується в прохолодному темному місці, уникаючи потрапляння прямих сонячних променів. Після відкриття стику його потрібно вжити протягом 12 годин.

Склад Lactis B&S
екстракт лактобактерій, ферментований на соєвому молоці, лимонна кислота, молочна кислота, мінеральна вода. 16 штамів молочнокислих бактерій (містить не самі бактерії, а результат їх діяльності - екстракт секреції молочнокислих бактерій): L. curvatus (BSC 001), L. curvatus (BSC 002), L. casel (BSC 003), L. casel (BSC 004), L. acidophilus (BSC 005), L. acidophilus (BSC 006), L. plantarum (BSC 007), L. plantarum (BSC 008), L. plantarum (BSC 009), L. fermentum (BSC 010) , L. salivarius (BSC 011), L. salivarius (BSC 012), L. brevis (BSC 013), L. brevis (BSC 014), L. rhamnosus (BSC 015), L. rhamnosus (BSC 016).