Як доглядають за шкірою в Японії

Японські секрети краси: як доглядають за шкірою в Країні висхідного сонця
Краса шкіри японок є еталоном для жінок у всьому світі. Прекрасна половина людства з Країни висхідного сонця немов розгадала секрет вічної молодості і зуміла приручити хід часу. Насправді ж здатність виглядати набагато молодше за свої роки ніяк не пов'язана ні з магією, ні з генетикою азіаток. Бездоганна стан шкіри - результат особливого догляду, до якого японки ставляться з особливим трепетом і скрупульозністю.

Що особливого в японському догляді за шкірою?
Японський догляд за шкірою обличчя відрізняється від європейського:
- методичністю;
- регулярністю;
- поетапністю.

Важливо також і те, що японкам доводиться використовувати для проведення щоденних косметичних процедур безліч різноманітних препаратів. Методика догляду повторює класичний європейський підхід. Найголовніше на шляху в досягненні досконалості - систематичність. Процедури дадуть необхідний результат лише в тому випадку, якщо підійти до їх виконання з усією серйозністю і не пропускати жодного доглядового процесу.

Японки не визнають ін'єкційної косметології і віддають перевагу неінвазивної терапії. Східні красуні не готові терпіти біль і витрачати час на реабілітацію після введення філерів. Догляд, на їхню думку, повинен бути приємним і наповнює ритуалом, дарувати естетичне і душевну насолоду.

Як доглядають за шкірою японки?
1. Двоетапного очищенням. Спершу шкіру позбавляють від залишків косметики. На етапі демакіяжу застосовуються гідрофільні масла, що розчиняють тональні креми, підводки для очей і іншу стійку косметику. Після видалення макіяжу японки приступають до вмивання пінкою. Очищуючий засіб активно збивається спеціальної сіточкою, масажною щіткою або долонями. Важливо отримати густу і ніжну піну, яка зуміє делікатно розчинити залишки бруду і жиру, що скупчився в порах. Японки високо цінують натуральність засобів і вважають за краще користуватися косметикою з великою кількістю фітоекстрактів.
3. Зволоження. На цьому етапі в хід йдуть легкі тоніки і лосьйони без вмісту спирту. Засоби ні в якому разі не повинні сушити шкіру. Зволожуючі компоненти лосьйонів впливають на шкіру на клітинному рівні і наповнюють її живлющою вологою зсередини. Рясне насичення водою дозволяє домогтися тимчасового підвищення проникності рогового шару і підготувати шкіру до наступного етапу.
4. Харчуванням. Японки активно користуються різними сироватками, емульсіями і легкими желеподібними кремами. Переважна більшість цих коштів містить велику кількість натуральних олій і унікальних рослинних екстрактів. Особливу увагу жінки приділяють шкірі навколо очей - найбільш чутливою і найбільш стрімко старіючої зоні. Японки регулярно завдають спеціальні креми для повік і вірять, що найкращий засіб від зморшок - профілактика їх появи.
5 Відбілювання. Білосніжна шкіра - фетиш азіатських жінок. Щоб обличчя нагадувало лик порцелянової ляльки, жінки постійно застосовують відбілюючі засоби для вмивання, сироватки і креми. Косметика з Японії активно бореться з пігментацією і чудово вирівнює тон шкіри.
6. Масажем. Фінальний етап, який японські жінки вважають мало не найважливішим. Абсолютно всі засоби азіатки наносять вздовж масажних ліній, легкими рухами. Самомасаж допомагає повернути шкірі пружність, розгладити дрібні зморшки і запобігти утворенню нових. Нерідко на цьому етапі японські адепти краси використовують різноманітні масажери і спеціальні інструменти для догляду за шкірою.
7. І зовсім не звичайний нюанс - це відсутність поспіху в домашньому догляді за шкірою. Японки з любов'ю і насолодою зізнаються в коханні до свого тіла через турботу про нього. Середній час процедур - 60 хвилин. Що явна дивина для завжди прискореної Європи.

Якісний домашній догляд - найважливіший компонент японок в боротьбі за красу і молодість. Кожен день азіаток починається і закінчується ритуалом краси. Регулярність - головна запорука успіху.