INOCHI NO HAHA red, Kobayashi (Мати життя, червона 420 пігулок) для жіночого здоров'я - японська харчова добавка для жіночого здоров'я преміум класу

INOCHI NO HAHA red, Kobayashi (Мати життя, червона 420 пігулок) для жіночого здоров'я - японська харчова добавка для жіночого здоров'я преміум класу
Модель: 260
Є в наявності!
1650 грн
  • Опис

БАД INOCHI NO HAHA red , Kobayashi ,Мати життя, червона (420 пігулок)
Всі ми помічали, як наповнюємося гармонійним станом, побувши на лузі хоча б годинку. Чудове розмаїття трав, що проросли із землі – «Матері життя» своєю естетикою, неповторним шелестом, запахами налаштовує психіку на здоров'я. Японці досягли успіху не тільки у медитації в лоні природи, а й у застосуванні зцілюючих властивостей трав у харчових добавках. Харчова добавка японської компанії Kobayashi «Inochi no Haha» - вінець столітнього досвіду японського народу у дослідженні лікарських рослин та любові до жіночого здоров'я.

БАД INOCHI NO HAHA red, Kobayashi (Мати життя, червона) для жіночого здоров'я орієнтований на жінок старше 40 років. Виробник врахував особливості гормональних процесів даного віку та скомбінував 13 лікувальних трав, амінокислоти, вітаміни найбільш оптимально на допомогу та підтримку жіночого здоров'я та досягнення:
- гормонального балансу;
- зміцнення емоційного та інтелектуального стану;
- налагодження кровообігу та циркуляції лімфи;
- зменшення больових симптомів, пов'язаних з жіночим здоров'ям;
- прискорення загоєння та регенерації;
- поліпшення стану шкіри за рахунок здорових процесів зсередини організму;
- антибактеріальні та протизапальні профілактики.

Склад 12 таблеток БАД INOCHI NO HAHA red , Kobayashi ( Мати життя, червона):
1. екстракт валеріани 207 мг;
2. дудника гостроплідного 300 мг;
3. еводії 40 мг;
4. женьшеню 40 мг;
5. кореневище хаутуїнії 75 мг;
6. кориці 170 мг;
7. півонії 300 мг;
8. пахіма 175 мг;
9. різома атрактілодес 100 мг;
10. ревеню 175 мг;
11. ситі круглою 50 мг;
12. селери 100 мг;
13. хризантеми 50 мг;
dl-альфа-токоферол (вітамін Е) 5 мг; біотин 1 мкг очищений соєвий лецитин 10 мг; кальцію пантотенат 5 мг; кальцію гідрофосфат дигідрат 10 мг; піридоксину гідрохлорид (вітамін В6) 0,5 мг ціанокобаламін (вітамін В12) 1 мкг; рибофлавін (вітамін В2) 1 мг; тіаміну гідрохлорид (вітамін В1) 5 мг; фолієва кислота 0,5 мг таурін 90 мг.

Як правильно приймати INOCHI NO HAHA red , Kobayashi ( Мати життя, червона)
1-4 таблетки 3 рази на день, запиваючи рясно водою.

Рекомендації щодо зберігання
Краще зберігати у прохолодному сухому місці. Уникати зберігання при високих температурах та прямих сонячних променів.

Індивідуальна реакція
INOCHI NO HAHA red, Kobayashi (Мати життя, червона) натуральний продукт, який чудово засвоюється людським організмом. Однак забувати про індивідуальну непереносимість окремих інгредієнтів харчової добавки не варто. Людям, які схильні до алергії, краще проконсультуватися з лікарем перед прийомом препарату.