Екстракт «гнізда ластівки» BI-SU у вигляді желе зі смаком ананаса для омолодження шкіри та зміцнення імунітету - люксовая японська харчова добавка для живлення шкіри

Екстракт «гнізда ластівки» BI-SU у вигляді желе зі смаком ананаса для омолодження шкіри та зміцнення імунітету - люксовая японська харчова добавка для живлення шкіри
Модель: 138
Є в наявності!
8500 грн
  • Опис

BI-SU (30 стиків) – екстракт «гнізда ластівки» у вигляді желе зі смаком ананаса. Люксова японська харчова добавка витвір харчової косметології компанії BI: SU.

В Україні найчастіше унікальні гнізда називають ластівчиними, хоча насправді їх творцями є певні види стрижів роду саланган.

Як почалася історія BI-SU
Засновник компанії Інатомі, будучи завзятим ресторатором і мандрівником, в одній із подорожей познайомився з унікальним твором природи і був захоплений омолоджуючими та загальнозміцнюючими властивостями. Він так надихнувся чудо-дією екстракту гнізд стрижів, що невдовзі створив фірму BI-SU. Дослівний переклад BI-SU – чудове гніздо. Компанія спеціалізується виключно на харчових добавках та косметиці з екстракту малазійських саланган. Для Bi-SU важлива репутація виробника БАДів найвищої якості. Тому стандарти збору сировини та виробництва зведені у культ компанії.

Локацією для збору обрано малайзійський острів Борнео не випадково.
Гнізда стрижів цієї території визнані у світі як сировина найвищої поживної цінності. Завдяки унікальному поєднанню кліматичних, екологічних умов та специфіці секрецій місцевих саланган.

Печери, в яких збирають гнізда саланган, мають статус природного заповідника. Самі печери перебувають у лоні диких джунглів із неймовірною різноманітністю рослинності. Природна спадщина Малайзії охороняється урядом тропічної держави. Право відвідувати печери має лімітована кількість акредитованих спеціалістів. Бережна методика збору гнізд поєднується із створенням максимально комфортних умов життя та розмноження для птахів.

Екстракт гнізда малазійського стрижу («ластівчиного» гнізда) – насичена субстанція білка та вуглеводів. Природний скарб містить неповторну формулу речовин для омолодження та здоров'я. Екстраконцентрація розкішних елементів і є тим самим поясненням, чому гнізда малазійських стрижів вважається дорогоцінною харчовою добавкою для здоров'я та естетики людини.

Основні інгредієнти:
1. Сіалова кислота. В екстракті гнізда малазійського стрижу її у 200 більше, ніж у маточному молоці. А маточне молоко, як усі ми знаємо, визнане зовсім не банальним джерелом сіалової кислоти.
Сиалова кислота:
- Стимулює відновлення, зміцнення імунітету на клітинному рівні. Живить взагалом організм і тим самим підвищує життєву енергію, бадьорість, витривалість, стійкість до вірусів тощо.
- Виразно омолоджує, зволожує, забезпечує яскравий ліфтинг шкіри.
- Покращує інтелектуальну діяльність.
- Має протизапальні властивості тощо.

2. Епідермальний фактор зростання EGF - відомий активатор синтезу нових клітин, регенерації. Дарує бажане омолодження шкіри:
- Інтенсивне оновлення, зволоження, покращення рельєфу, структури, пружності, еластичності дерми.
- Поліпшення вироблення власного еластину та колагену.
- Заповнення поживних речовин та вологи на місцях зморшок.

3. Фактор зростання фібробластів FGF.
Сприяє інтенсивній генерації фібробластів, які відповідають за покращення якості шкірного покриву:
- Формують моложаву структуру шкіри (пружний міжклітинний каркас та зовнішню шовковистість).
- Допомагають синтезу власного колагену та еластину.
- Налагоджують здоровий ритм регенерації та загоєння.
- Підвищують стійкість до механічних пошкоджень та вікових змін
- Заповнюють та утримують водний баланс у дермі.

Додаткові інгредієнти:
1. Екстракт білого гриба речовина подібна до рослинної гіалуронової кислоти шикарно зволожує епідерміс і зміцнює імунітет.
2. Рибний низькомолекулярний колаген пептид – наповнює шкіру важливим «білком молодості» та естетики шкірного покриву.

Cклад
Екстракт гнізда малазійського стрижу, екстракт бурякового цукру*, ананасовий сік, пептид рибного колагену (желатин), екстракт білого желейного гриба, екстракт ферментованих диких трав, підкислювач, вітамін С, загусник (полісахаридний загусник), ароматизатори.

Екстракт бурякового цукру* - свого роду підсолоджувач, який замінює цукор. Цілком природний і добрий для людського травлення.

Енергетична цінність 1 стику*:
10.9 калорій, білки – 0.35 г, вуглеводи 2.15г, натрій 0.041 г, ліпіди 0
*результат аналітичного випробування проведених Японською лабораторією харчових досліджень

Як вживати?
1 стик протягом дня.

Індивідуальна реакція
При найменших проявах алергічної реакції на препарат слід припинити вживання японської харчової добавки.

Як зберігати
У прохолодному місці.