Що таке гіалуронова кислота. І яка її користь в косметології.

З давніх-давен людство хвилює питання як підтримати молодість шкіри незалежно від віку, як зберегти її зволоженість і пружність.

Б'юті запит мільйонів жінок і чоловіків був втілений у реальність німецьким біохіміком Карл Мейєр у 1934 році. Проводячи дослідження з очима корови, він відкрив елемент суперзволоження - гіалуронову кислоту. З моменту пізнання неймовірно зволожуючої речовини почалася нова глава еволюції в косметології. Спочатку ГК виготовляли з сировини тваринного походження, пізніше перейшли на більш гуманні джерела - бактерії.

Що таке гіалуронова кислота? Давайте розбиратися.

Гіалуронова кислота - це полісахарид - речовина, що виробляється клітинами дерми, епідермісу та фібропластами. До складу ГК входять гідроксильні групи, кисень, N-ацетилглюкозамін, глюкуронова кислота. Для багатьох далеких від глибоких знань з хімії, назви цих елементів викликають переважно абстрактні асоціації. Але колаборація цих речовин формує дуже зрозумілу та бажану властивість - притягувати і утримую вологу в шкірі. Одна крихітка молекула ГК може збирати навколо себе 500-2000 молекул Н2О. Гіалуронова кислота є основним міжклітинним в'язким, сполучним компонентом матриксу. Вона міститься у багатьох рідинах організму. Наприклад, є природним мастилом хрящів, суглобів. Також присутній у тканинах серця, легень, мозку, у склоподібному тілі ока, слини. Але більшість ГК зосереджена у шкірі — це приблизно 50% всього обсягу.

За задумом природи гнучкість, еластичність, зволоженість епідермісу тримається значною мірою на каркасі з ГК. Підтримка якості та кількості ГК на достатньому рівні – запорука молодості та здоров'я шкіри.

Яку користь приносить гіалуронова кислота:

⁃ заповнює поживною гідрою дерму;
⁃ нівелює сухість та шорсткість, живлячи та зволожуючи епідерміс;
⁃ прискорює загоєння;
⁃ зміцнює захисний бар'єр шкіри;
⁃ запобігає окислювального процесу (нейтралізує дію вільних радикалів);
⁃ створює сприятливе хімічне середовище для покращеного синтезу, збереження та харчування власного колагену та еластину;
⁃ насичує поживною та мастильною вологою суглоби, хрящі, очі тощо.

При недостатній кількості гіалуронова кислоти, шкіра:

⁃ передчасне старіння
⁃ втрачає еластичність;
⁃ миловидність;
⁃ щільність, пружність;
⁃ місцями «провалюється»;
⁃ утворюються провисання;
⁃ з'являються зморшки;
⁃ в'ялість;
⁃ гірше відновлюється шкіра при пошкодженнях. `

Як правило, Akira.in.ua намагається не навантажувати драматизмом негативних косметичних процесів. Але в даному випадку важливо донести, що доступний б'юті елемент може значно підтримати свіжість та моложавість. І навпаки нехтування простими процедурами та доглядом, призводить до зовсім не бажаного стану шкіри. Ознайомившись вищепереліченими позитивними та негативними наслідками, розвіюються думки, що можна пустити на самоплив рівень ГК тілі. Існує різноманітність «різноманітна» корисних бьюті елементів, які беруть участь у підтримці свіжого стану шкіри. Але гіалуронова кислота відноситься до ТОП фундаментальних речовин молодості. Akira.in.ua радить завчасно дбайливо підживлювати тіло ГК. Навіть якщо вже запущений стан, то краще пізніше ніж ніколи. Культура догляду за самопочуттям та естетикою тіла тренд на всі часи. І актуально пам'ятати мудрість: у здоровому, доглянутому тілі здоровий та у гарному настрої дух.

Як поповнювати цілющу гіалуронову кислоту?

Можна через вживання продуктів харчування, а саме зелених овочів та фруктів: броколі, шпинат, зелений горошок, селера, брюссельська капуста тощо. Організм за допомогою багатої порції магнію в зелених дарах природи краще виробляє та підтримує здоровий рівень гіалуроної кислоти. Також бульйони на кістках повні колагеном і гіалуронової кислотою. Але є аспект, при непомірному споживанні, виникає ризик набору зайвої ваги. Так, і готувати по три години не кожен може собі дозволити у світі дефіциту часу і ритму життя, що постійно прискорюється.

Також поповнювати запаси гіалуронової кислоти можна з допомогою б'юті індустрії. Зволожуюча речовина доброзичливо взаємодіє з організмом і дуже рідко викликає алергію. ГК широко використовується:

1. У косметиці. Як частина засобу для догляду за шкірою. А саме у кремах, лосьйонах, сироватках, масках, патчах і т.д. Є два види гіалуронової кислоти – високомолекулярна та низькомолекулярна. Від розміру молекули ГК залежить, як глибоко вона може проникнути і попрацювати зі шкірою. Обидва види ГК корисні, але виконують різні завдання. Косметичні засоби з високомолекулярною ГК створюють невидиму плівочку, яка насичує вологою і зберігає її. Засоби з низькомолекулярною ГК зволожують і живлять на більш глибоких шарах дерми. Низькомолекулярна складніша у виробництві та потребує більш дорогих технологій. Відповідно має вище прайс.

2. В ін'єкціях. Даний вид застосування гіалуронової кислоти добре себе зарекомендував. Популярна через швидкі візуальні ефекти. Приблизна тривалість дії від 3-12 місяців. Такий розліт у термінах залежить від індивідуальної особливості метаболізму.

3. У харчових добавках. Також користуються попитом у любителів доглянутої шкіри. Найчастіше використовують курсами  1-3 місяців. Потім робиться пауза до чергової індивідуальної потреби додатково зволожити тіло зсередини.

Зверніть увагу! Фактори, які значно скорочують синтез чудо речовини та як наслідок порушують водний баланс:

- надмірне перебування на сонці;
- не використання сонцезахисних засобів;
- куріння;
- токсини;
- інфекційні захворювання;
- стреси.

Відгук Akira.in.ua про гіалуронову кислоту - відмінна зволожувача і омолоджуюча речовина як в косметиці, ін'єкціях так і в харчових добавках. Здорова помірність, регулярність і комплексність приводять до  чудових перетворень

Для скептиків згадується життєва історія.

Знайома постійно жалілась. Що б вона не робила для зволоження та омолодження шкіри, ефективність її особливо не тішить. І п'є харчові добавки з гіалуроновою кислотою, і косметику  з низькомолекулярною гіалуроновою кислотою використовує, і робить ін'єкції. Але все не те і результат видно не дуже. Після пропозиції подивитися, як виглядають леді, які нічим із перерахованого не займаються, сміх лунав дуже довго. Відповідь очевидна, що при порівнянні ефективність виразно помітна. Звичайно, перфекціоністам важко визнати, що поки косметологія дозволяє виглядати тільки на років 10 молодше за паспортний вік, рідше на 15 років. Сподіваємося, що в найближчому майбутньому індустрія краси зробить черговий квантовий стрибок у розвитку і в 70років ми зможемо виглядати на 30. І нарешті педанти акуратисти будуть задоволені результатом на всі сто відсотків)


Краси та щастя.
З любов'ю Akira.in.ua


Купити косметику з гіалуроновою кислотою, купити харчову добавку з гіалуроновою кислотою, купити колаген з гіалуроновою кислотою легко у нас в магазині японської косметики та харчових добавок.