CHIECO Botanical Stem Stell (15гх4) - сироватка-концентрат живильна, омолоджуюча з троянди, кактуса для обличчя і декольте. - японська, натуральна, преміум класу

CHIECO Botanical Stem Stell (15гх4) - сироватка-концентрат живильна, омолоджуюча з троянди, кактуса для обличчя і декольте. - японська, натуральна, преміум класу
Модель: 152
Є в наявності!
7500 грн
не разбавлена активна формула
  • Опис

CHIECO Botanical Stem Stell - сироватка-концентрат зі стовбурових клітин троянди і кактуса для харчування, регенерації, омолодження обличчя і декольте.
CHIECO Botanical Stem Stell - сироватка - знахідка для дівчат 33+, яким подобається поєднувати високоякісний догляд за шкірою і дегустувати лімітовані природні косметологічні вишукування. Японські аскетичні в дизайні пляшечки зберігають в собі не розбавлений концентрат стовбурових клітин королеви квітів - троянди і короля пустелі - кактуса. Такий контрастний тандем сироваток виробник Ginza Tomato створив усвідомлено. Головна ідея "інь-янь" набору - збалансовано живити шкіру прекрасної половини людства ніжними властивостями троянди і наповнювати секретом витривалості кактуса.

Головні дійові компоненти сироваток CHIECO Botanical Stem Stell:
1. Стовбурові клітини троянди дамаської. Антивікова дія елементів квітки стимулює процес самооновлення клітин епідермісу, який з роками, на жаль, сповільнюється. Стовбурові клітини троянди захищають дерму від агресивного впливу навколишнього середовища і, володіючи чудовим антиоксидантним ефектом, знешкоджують вплив вільних радикалів. Високий рівень вмісту кератиноцитів в складі соку троянди сприяє природному омолодженню шкіри, вирівнюванню її рельєфу і насичення ніжним сяйвом. Шкіра буквально розквітає від контакту з неперевершеним чарівністю екстракту троянди.
2. Стовбурові клітини кактуса. Дбайливо доглядає за всіма типами шкіри. Для сухої і чутливої дерми, диво-рослина активує захисні компоненти. Комбіновану і жирну шкіру радує балансом жирових виділень і звуженням пор. Чемпіон по витривалості також ділиться феноменальними мікроелементами, які легко зберігають вологу в клітинах дуже довгий час. Флавоноїди, антиоксиданти і тартаровая кислота ефективно блокують запальні процеси дерми і захищають від морозу, УФ-випромінювання і сильного вітру.

Як застосовувати CHIECO Botanical Stem Stell?

CHIECO Botanical Stem Stell рекомендується використовувати двічі на день - вранці і ввечері. Нанесіть трохи есенції на попередньо очищену шкіру обличчя, шиї та зони декольте. Легкими рухами "вбийте" фітококтейлі, а потім нанесіть свій звичний догляд - лосьйон і крем.

Коли потрібно відмовитися від використання розчину?
Відмовтеся від застосування есенцій, якщо:
1. Шкіра вашого обличчя пошкоджена свіжими ранами, подряпинами, екземами, набряками тощо.
2. Ви страждаєте хронічними захворюваннями шкіри.
3. У вас є непереносність компонентів, які входять до складу набору.

Індивідуальна реакція
Багатство рослинних екстрактів у складі CHIECO Botanical Stem Stell вимагає дотримання стандартних заходів. Натуральні компоненти набору можуть стати причиною індивідуальної реакції. Перед нанесенням есенцій слід протестувати їх на невеличкій ділянці шкірі та переконатися у відсутності алергії.

Відкрийте для себе ексклюзивний догляд, створений самою природою.

Інгредієнти:
1. Rose stem cell stock solution - water, BG, Damask rose callus culture extract, Na hyaluronate, Na citrate, citric acid, phenoxyethanol.
2. Cactus stem cell stock solution - water, BG, Opuntiafix indica callus culture extract, Na citrate, citric acid, phenoxyethanol.