Milbon treatment Infhenom (250г) – живильний маска для фарбованого волосся. - японська, преміум класу

Milbon treatment Infhenom (250г) – живильний маска для фарбованого волосся. - японська, преміум класу
Модель: 217
Предзаказ!
1800 грн
  • Опис

Milbon treatment Infhenom (250г) – живильна маска для фарбованого волосся.
Milbon – іноваційна компанія лідер в Японії в сфері прогрессивного дослідження природи волосся та догляду за ним. Один із яскравих продуктів  асортименту бренду -  маска для волосся Milbon Infhenom. Високотехнологічна живильна субстанція дбайливо реконструює зсередени і відновлює природню красу волосся.

Активні компоненти засобу - кераміди,амінокислоти та клітинний мембранний комплекс. Завдяки їм волосся відновлюється на клітинному рівні та наповнюється сяйвом здоров"я.

Як правильно використовувати Milbon treatment Infhenom ?
Попередньо розігрійте маску. Для цього краще потримати необхідну кількість компонента  у теплих долонях. На свіжовимите волосся нанесіть невелику кількість засобу і залиште його на 10 - 15 хвилин. Ідеально, якщо ви оберне волосся в шапочку для душу і одягнете поверх рушник. Тепло забезпечить масці найглибшого проникнення у структуру волосся та підсилить ефективність процедури. Змийте засіб теплою водою та вкладіть волосся.

Коли варто відмовитися від використання маски?
Відмовтеся від застосування Milbon treatment Infhenom якщо:
- шкіра голови пошкоджена свіжими подряпинами, ранками, подразненнями, екземами або набряками.
- присутня індивідуальна непереносність окремих складових шампуню.
- процесі нанесення маски відчувається печіння, свербіж або інший дискомфорт.

Індивідуальна реакція
Milbon treatment Infhenom може стати причиною індивідуальної алергічної реакції на окремі компоненти засобу. Перш ніж нанести шампунь, протестуйте його на невеличкій ділянці шкіри та переконайтеся у сумісності з вашим організмом.

Відкрийте для себе японський догляд за волоссям разом з Milbon treatment Infhenom та насолоджуйтеся  спа-процедурою вдома.

Інгредієнти