Milbon Shampoo Infhenom (230мл) – живильний шампунь для фарбованого волосся - Японський, преміум класу

Milbon Shampoo Infhenom (230мл) – живильний шампунь для фарбованого волосся - Японський, преміум класу
Модель: 215
Предзаказ!
1500 грн
  • Опис

Milbon Shampoo Infhenom (230мл) – живильний шампунь для фарбованого волосся.
Milbon – іноваційна компанія лідер в Японії по прогрессивному дослідженю природи волосся та догляду за ним. Один із яскравих продуктів  асортименту бренду -  шампунь для волосся Milbon Infhenom. Живильна субстанція дбайливо очищає і відновлює природню красу волосся.

Активні компоненти засобу - кераміди,амінокислоти та клітинний мембранний комплекс. Завдяки їм волосся зміцнюється на клітинному рівні та стає сяючим.

Як правильно використовувати Milbon Shampoo Infhenom?
Попередньо розігрійте круговими рухами в долоньках порцію засобу, це розігріє шампунь і допоможе максимально розкритися його поживним властивості. На вологе волосся нанесіть шампунь і добре вспіньте. Помасажуйте шкіру голови протягом пари хвилин, а потім змийте засіб теплою водою. Рекомендуємо для ідеального очищення повторити процедуру вдруге. Завершується уходовая процедура нанесенням маски Milbon Shampoo Infhenom і тим самим посилити ефективність б'юті-ритуалу.

Коли варто відмовитися від використання шампуню?
Відмовтеся від застосування Milbon Shampoo Infhenom якщо:
1. Шкіра голови пошкоджена свіжими подряпинами, ранками, подразненнями, екземами або набряками.
2. У вас є індивідуальна непереносність окремих складових шампуню.
3. У процесі нанесення шампуню ви стали відчувати печіння, свербіж або інший дискомфорт.

Індивідуальна реакція
 Milbon Shampoo Infhenom може стати причиною індивідуальної алергічної реакції на окремі компоненти засобу. Перш ніж нанести шампунь, протестуйте його на невеличкій ділянці шкіри та переконайтеся ц сумісності з вашим організмом.

Відкрийте для себе японський догляд за волоссям разом з Milbon Shampoo Infhenom та насолоджуйтеся  спа-процедурою вдома.

Інгредієнти